Baarle

Hoogbraak 9

Brecht

Hoge Mereyt 5z

Kom in contact met ons team

Koen Verhaegen

Verkoper

k.verhaegen@antens.be | +32(0)491-349062

Christ Machielsen

Verkoper binnendienst / AMS

used@antens.be | +32(0)472-746422

Niels Leijten

Verkoopleider

n.leijten@antens.be | +32(0)497-526974

Marc Kusters

Verkoper

m.kusters@antens.be | +32(0)479-700057

Rene Havermans

Magazijn Brecht | Werkplaats Brecht

brecht@antens.be | 03 667 47 74​

Erik Rossen

Magazijn Baarle

magazijn@antens.be | 01 469 97 13

Toon Antens

Zaakvoerder

t.antens@antens.be | +32(0)491-349090

Carin Adams

Administratie

c.adams@antens.be | 01 469 97 13​

Wouter Schoenmakers

Werkplaats Baarle

service@antens.be | 01 469 97 13

Jos van den Broeck

Administratie

j.vandenbroeck@antens.be | 01 469 97 13

Een vraag? Stel ze hier!

Heeft u vragen of opmerkingen? Stelt u deze dan via het contactformulier hiernaast.

Contactgegevens Baarle

Contactgegevens Brecht

© LMB Antens BVBA & Rijsbosch BV

Sluit Menu